צ'ק-אפ כלכלי
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

סדנת צ'ק אפ - לשקף את המצב, להבין למה זה קורה, לקבל את הנוסחה ל- 100% הצלחה ולנצח את המינוס אחת ולתמיד. מעל 1,000 משפחות כבר היו בסדנה.

להרשמה מלאו עכשיו את הפרטים ותועברו לעמוד
התשלום בו תבחרו את מועד הסדנה המועדף עליכם 

100% אחריות! לא הפקתם תועלת? קבלו את כספכם בחזרה

גם אנחנו לא אוהבים ספאם ומתחייבים לא להעביר את נתוני ההרשמה שלכם לשום גורם אחר

למי הסדנה מתאימה?

אם אתם מזדהים אפילו עם משפט אחד - הסדנה הזו היא ממש בשבילכם!

בכל חודש לפני שהכרטיס אשראי יורד, אני לא נרדמת בלילות, יש לי דפיקות לב מואצות ואני פוחדת מהטלפון שתיכף יגיע מהבנק..."

כשהילד שלי מבקש לקנות לו משהו יש לי צביטות בלב, כי אני יודעת שאני צריכה להגיד לו 'לא' אבל אני לא יכולה לעשות את זה. אני נשבעתי שלילדים שלי זה לא יקרה."

אני פוחד שהאוטו ילך או שמישהו פתאום יצטרך לסדר את השיניים, ואני שוב אצטרך לקחת עוד הלוואה, והבנק כבר לא ייתן לנו. כבר אמרו לי."

לא היינו בחו"ל כבר עשר שנים, ואפילו חופשה משפחתית בארץ זה ממש מותרות עבורנו, כי בתכלס, כל ההכנסות הולכות על מחייה והוצאות קבועות."

הילדים גדלים ותיכף הם יצטרכו עזרה, אבל אני כל כך חושש מהרגע הזה, כי לא שמנו בשבילם אפילו שקל אחד בצד. איך נסביר להם את זה..."

כל לילה אני בוכה מפחד שהכסף תיכף ייגמר. הוא דווקא ישן, אבל אני לא ישנה לילות שלמים. אין לי אף-אחד שיתמוך בי, אין לנו שום רשת ביטחון, ואני מפחדת שנסיים עם שלושה ילדים ברחוב."

אשתי סומכת עלי שאני יודע מה שאני עושה, אבל אני מרגיש שאיבדתי שליטה על החשבון, שהמינוס רק גדל מחודש לחודש, ואין לי שום מושג מה עושים... זה גורם לי ללחץ ומועקה"

אני מרגישה לבד בעולם הזה, אני עצובה ומיואשת מהמצב שלי. אני ממש מפחדת לראות. אני אף-פעם לא נכנסת לחשבון, אבל אני מבינה שזה לא יכול להימשך ככה."

נמאס לי מהמריבות שלנו על כסף, אנחנו כאילו מדברים שתי שפות שונות. אין בינינו הבנה והסכמה על כלום, רק צעקות. אני ממש מרגישה שהזוגיות שלנו מתפוררת ודועכת, ותיכף היא פשוט נגמרת."

זה לא חייב להיות ככה! – בואו לערב הזה – והחיים שלכם ישתנו לטובה!

הנה מה שהולך לקרות בסדנה

לאן נעלם הכסף?

נשקף את התמונה המדויקת של המצב שלכם במספרים מדויקים. תגלו בדיוק לאן הכסף נעלם ומאיזה חורים הוא נוזל ובורח.

זה לא רק אקסל!

נגלה שהדרך להצלחה אינה קשורה רק לאקסל ולכן, גם מי שמפחד ממספרים, או נמנע מלהיכנס לעו"ש - מצליח.

גישה חדשה ותובנות

נכיר גישה שונה ומרעננת, עקרונות ותובנות שאולי לא שמעתם עד כה, מה שמנע מכם להצליח לחסל את האוברדרפט.

מה לעשות עכשיו?

נבין את חוקי המשחק הכלכלי, מיהם השחקנים השונים מולכם, ואיזה פעולות חשובות עליכם לעשות באופן מידי כדי לצאת מהבוץ ולקחת את המשפחה שלכם קדימה.

מזומן או אשראי?

נדבר על חשבון הבנק וכרטיסי האשראי, הוצאות קבועות, משתנות ובלתי מתוכננות, הדילמה בין מזומן או אשראי, מינוס או הלוואה, משכנתא או הלוואה, ועוד...

לחיות בפלוס וליהנות

 נציג בפניכם תהליך מובנה ומדויק, שיביא אתכם בתוך זמן קצר, עם כמה צעדים מאוד פשוטים, לחיות בפלוס, ליהנות, לטייל, לעזור לילדים ולהגשים חלומות.

קובי מצית באנשים את התקווה והאמונה כדי שיצליחו במשימה הכל-כך חשובה  

אנשים שעברו את הסדנה מספרים

אורי ואפרת גאוני

"היה מעולה! נתן תמונה מאוד טובה, מדויקת ומאוד מעשית. אף פעם לא ישבנו ככה בצורה מדוקדקת על המספרים. בעקבות הסדנה עשינו שינויים מהותיים וחסכנו המון."

בת-חן בן-עמי

"קיבלתי הכוונה מה צריך לעשות. סדנה שווה מאוד, נותנת זוויות ראיה חדשות, ומכניסה לפרופורציות נכונות. תודה רבה קובי על נכונותך לקיים סדנאות במחיר שווה לכל נפש!!!"

אורנה אביב

"סדנה שווה מאוד! – בואו להתמודד עם המספרים האמיתיים! סדנה נעימה מאוד, מועברת בצורה חיננית, עם הרבה שקיפות, והסקת מסקנות עצמאית."

רותי שלזינגר

"קיבלתי מושג והבנה ברורה לגבי ההתנהלות. הסדנה מאוד מומלצת. קובי, הארת את עיניי, ופתחת לי צוהר לשפר את המצב, ולצאת עם תקווה גדולה, תודה!"

ענבר וגיל וינטרוב

"הסדנה חיברה אותנו למציאות האמיתית כפי שהיא, וגרמה לנו לקחת אחריות ולשנות בע"ה. קובי, אתה נעים ומאוד ברור! הנוסחה שלימדת היא אמיתית"

ורד ואלעד ולר

"נהניתי מהסדנה. היה חשוב להבין איפה בדיוק הבעיה. היה טוב ששנינו נכנסנו לעובי הקורה. זה היה צעד ראשוני שנתן המון כוח שאפשר לצאת מן המצב הזה. מדהים!"

מעל 1,000 משפחות כבר היו בסדנה! זאת ההזדמנות שלכם לצאת מן האוברדרפט לתמיד  

כמה מילים על הערב עצמו

חלק ראשון 

אתם נחשפים לאמת על כל הגורמים שבגללם אתם במינוס וחובות, אתם מבינים מדוע  הערפל שאתם מצויים בו משאיר אתכם חסרי-אמונה שאפשר לצאת מזה ומי מרוויח מהמצב הזה. ההבנה הזו תקדם אתכם, תצאו עם תובנות שעדיין לא שמעתם ועם כלים, טיפים וטבלאות שיעזרו לכם במסע הכלכלי שלכם.

חלק שני

אתם עוברים בצורה מסודרת על הנתונים הכלכליים שלכם, ובעזרת הנחיה והבהרות אתם מבינים  לעומק את המצב הכלכלי של המשפחה שלכם ואת המשמעויות לכך. זה פוקח לכם את העיניים ומעודד אתכם לקבל החלטה חכמה לצאת לדרך כדי לנצח את המינוס והחובות, מפני שעדיין אפשר לחסל את האוברדרפט.

ממש לפני סיום הערב

בדקות האחרונות קובי יספר על קורס פיזי שהוא מעביר, קורס של שלושה חודשים שבוודאות מוחלטת (עם 100% אחריות מובטחת: 'לא טוב - לא כסף') לא רק שיחלץ אתכם מן המינוס והחובות, אלא יביא אתכם לידי חיסכון אמיתי! זהו קורס 'משנה חיים' שרץ כבר כעשר שנים, ולמעלה מ-600 משפחות כבר עברו אותו בהצלחה גדולה.

כל הפרטים - איפה, מתי וכמה...

הסדנאות מתקיימות ברעננה, רמת-גן, ראשל"צ ומודיעין, בין השעות 18:00-22:00 

מחיר הסדנה – 97 ₪  לתא משפחתי

אם אתם זוג – תבואו שניכם!

אם את אם יחידנית – ברוכה הבאה!

הסדנה מתקיימת עם מספר מצומצם של נרשמים – כך שאתם תיהנו מיחס אישי ותקבלו מענה לכל שאלותיכם. 

משתתפי הסדנה מקבלים שתי  מתנות לקידום כלכלת המשפחה:
- חוברת "
200 טיפים לצרכנות נבונה ולחיים טובים יותר"
2 - טבלאות אקסל לניהול תקציב

להרשמה מלאו עכשיו את הפרטים ותועברו לעמוד
התשלום בו תבחרו את מועד הסדנה המועדף עליכם 

100% אחריות! לא הפקתם תועלת? קבלו את כספכם בחזרה

גם אנחנו לא אוהבים ספאם ומתחייבים לא להעביר את נתוני ההרשמה שלכם לשום גורם אחר

מנחה הסדנה: קובי מילנר – מומחה לחיסול האוברדרפט

קובי הגיע אל חיסול האוברדרפט וניהול כלכלת משפחה מתוך טעויות בסיסיות וכואבות שעשה בעצמו כפי שהוא מספר בסרטון שמופיע למטה. קובי 'איש של מספרים', היה בטוח שעם השכלה כמו שלו - יועץ מס עם תואר שני במנהל עסקים, הוא יודע את כל מה שצריך על התנהלות כלכלית נכונה, אבל יום אחד גילה לתדהמתו שרמת החיים בה הוא חי, הובילה אותו להתרסקות כלכלית.

לאחר שהצליח לצאת מן המצב אליו נקלע, הבין שרוב מעמד-הביניים נשחק כמוהו בדיוק, מפני שאף אחד לא מלמד אף אחד איך להתנהל נכון מבחינה כלכלית. קובי הפך את נושא 'חיסול האוברדרפט' לשליחות, ומקדיש את כל מרצו לנושא. קובי עזב משרה כיועץ-מס בפירמה גדולה, והלך ללמוד 'כלכלת המשפחה' מגדולי המומחים בארץ ובעולם. קובי הוא הראשון בארץ עם התמחות בחילוץ מהאוברדראפט, ונחשב למוביל בתחום.

בעשור האחרון פיתח שיטה מובנית, קלה ופשוטה שעובדת כמו 'שעון שוויצרי' בעזרתה כבר נחלצו מאות רבות של משפחות מהביצה הטובענית של המינוס והחובות. קובי מגדיר את עשייתו בתחום כ 'התיקון שלי' ובשל כך רמת המחוייבות שלו גבוהה ביותר. אם גם אתם רוצים להוביל את המשפחה שלכם לחיים של שקט נפשי וביטחון כלכלי - פשוט תגיעו לסדנה.

תשובות לשאלות נפוצות

להרשמה מלאו עכשיו את הפרטים ותועברו לעמוד
התשלום בו תבחרו את מועד הסדנה המועדף עליכם 

100% אחריות! לא הפקתם תועלת? קבלו את כספכם בחזרה

גם אנחנו לא אוהבים ספאם ומתחייבים לא להעביר את נתוני ההרשמה שלכם לשום גורם אחר

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.